Telefon : 0850 933 50 93

Hakkımızda

Ana Sayfa / Genel / Hakkımızda

Hakkımızda

Anadolu Simultane

2007 yılından bu yana Işık Tercüme olarak bölgemizde simültane tercüme ve tercüman hizmetleri vermekte olan firmamız, tüm ülke genelinde ve Kıbrıs’ta hizmet vermek üzere Anadolu Simültane markasını hayata geçirmiştir.

Yıllardır Çukurova Bölgesinde özellikle, Adana, Gaziantep, Mersin, Osmaniye, Kahramanmaraş, Hatay başta olmak üzere zaten Anadolu’nun bir çok yerinde hizmet veren firmamız, yeni oluşturduğu Anadolu Simültane markası ile daha profesyonel ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Gelişen teknolojik sistemleri yakından takip ediyor ve alanındaki son teknolojik ürünleri sizlerin hizmetine sunuyoruz. Lokal programların yanı sıra uzak bağlantı, canlı yayın ve skype, hangout gibi bağlantılar ile de uzaktaki katılımcılarınıza ulaşmanızı ve sanki yanınızdalarmış gibi tüm programa dahil olmalarını sağlıyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin yıllardır bize olan güvenini boşa çıkartmayan firmamız, daha yüksek kalitede hizmeti Anadolu Simültane markasıyla sizlere sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Programlarınızın sorunsuz bir şekilde tamamlanması adına, program öncesinden program sonrasına kadar daima yanınızda olacağız. Herhangi bir teknik aksaklığa meydan vermemek için teknisyenlerimiz program boyunca sizlerle beraber olacaklardır.

Uzun gayretler ve pahalı organizasyon çalışmalarınızın kıymetini biliyor, anlıyor ve sizlerin gösterdiği titizliğe aynıyla mukabelede bulunmayı kendimize vazife sayıyoruz. Bizim için esas olan müşteri memnuniyeti ve devamlılığıdır. Sizlerin memnuniyeti ve bir sonraki programınızda yine bizimle çalışmak istemeniz bizlere verilebilecek en büyük ödüldür. İşini iyi yapmanın verdiği huzur ve güvenle kendimizi daha ilerilere götürecek, sizlere çok daha iyi hizmet verebilmek için gayretlerimizi daha arttıracağız.

Siz neredeyseniz biz oradayız. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, nakliye ücreti alınmaksızın sizlerin hizmetine koşacağımızdan emin olabilirsiniz.

Simültane ekipman ve tercüman çözümlerimiz için Anadolu Simültane ile İLETİŞİME geçmeden programlarınıza yön vermeyin.