Telefon : 0850 933 50 93

Hizmetlerimiz

Ana Sayfa / Hizmetlerimiz

Ağu 11, 2015

0

Hizmetlerimiz

haritammm

Anadolu’daki Eliniz…

Sizler bizi aslında çok iyi tanıyorsunuz.

Belki bir lansman toplantınızda, belki bir kongrenizde ve belki de bir seminerde tokalaşmışızdır.

ardıl

Hele bir de Adana, Gaziantep, Şanlıurfa, Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye, Mersin, Ankara, Kayseri, Eskişehir,KKTC (Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti), Antalya’ya bir program için yolunuz düşmüşse ve simültane ihtiyacınız olmuşsa mutlaka karşılaşmışızdır.

10 Yıllık deneyimimiz, simültane ekipman ve tercüman hizmetlerine özel bir marka ile daha dinamik ve aktif olarak Anadolu Simültane markası ile devam etmektedir. Simültane ekipman ve tercüman hizmetlerimizden Türkiye’nin neresinde olursanız olun nakliye ücreti ödemeden yararlanabilirsiniz.

Simültane teknolojisinin maksimum imkanlarını, simültane tercümanların en profesyonellerini ve deneyimli teknik kadrosunu Anadolu Simültane’de bulacaksınız. Programınızın öncesinde ve program esnasında her hangi bir teknik soruna direk müdahale edebilecek yetkinlikte olan teknik ekibimiz daima yanınızda olacaktır.

HİZMET BÖLGEMİZ

Merkezimiz Adana olması itibariyle, özellikle Adana simültane, Antep Simültane, Mersin Simültane, Hatay Simültane, Antalya Simültane, Alanya Simültane, Kıbrıs Simültane hizmetleri ağırlıklı olmakla birlikte tüm Türkiye geneline NAKLİYE ÜCRETİ alınmadan Simültane Sistem (Ekipman) ve simültane tercüman hizmet verebilmekteyiz.

Simültane ekipman rezervasyonu önemli!!

Sizlere bir telefon kadar yakın olan satış temsilcilerimiz, talepleriniz doğrultusunda sizlere simültane ekipman ve tercüman hizmetlerimiz ile ilgili en uygun teklifi sunacaklardır. Verilen teklifin onaylanmasından sonra ise gerekli rezervasyonlar yapılacak ve sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için hazırlıklarımız başlayacaktır.

Özellikle Eylül ayı ile takip eden Haziran ayları içerisinde çok aşırı talep yoğunluğu olduğundan programlarınızı planlarken önce simültane ekipman ve tercüman ayarlamasını yapmalısınız. Aksi takdirde programda aksaklıklar meydana gelebilir.

REZERVASYON İÇİN

05447399039