Telefon : 0850 933 50 93

Simültane Sistem Kiralama

Ana Sayfa / Hizmetlerimiz / Simültane Sistem Kiralama

Simültane Sistem Kiralama

Simültane ekipman hizmetinde Türkiye’nin önde gelen firması olan Anadolu Simültane, 2007 yılından günümüze kadar sayısız uluslar arası program, seminerler ve toplantılar için simültane sistem tedarik etmiştir. Oldukça hassas ve teknik bir konu olan simültane çeviri hizmeti, uluslararası katılımlı programlarınızda sizin görünen yüzünüz, duyulan sesinizdir. Biz de Anadolu Simültane olarak, üzerimize aldığımız bu ağır sorumluluğun farkında, sizlere en iyi hizmeti vermek gayretindeyiz.

Uluslar arası katılımlı toplantıların vazgeçilmezi hiç şüphesiz ki simültane tercüme hizmetidir. Çok büyük bütçeler ile gerçekleşen Kongre, konferans ve seminer gibi toplantıların amacına ulaşması için simültane tercüme hizmetinin mükemmel olması elbetteki şarttır. Tercümanın verimliliği, simültane sistemin kalitesi ile paraleldir. İyi bir simültane tercüman kontrolündeki sorunsuz bir simültane sistem, programın mükemmel olması için en büyük etkendir. Kullanılan malzemeler teknolojinin en son sistemleri olup, sürekli bakımları yapılıp güncellenmektedir.

simultane ekipman

Simültane tercüme hizmetinin kalitesi ve mükemmelliği, simültane sistemin kalitesine bağlı olduğu kadar bu sistemi yönetecek teknik ekibin de konusuna hakim olması ve olabilecek sorunlar karşısında profesyonelce çözüm üretebilecek yeterlilikte olması gerekir.  Anadolu Simültane, simültane sistem kurulumundan program sonuna kadar bir teknisyeni ile daima yanınızdadır.

simultane tercüme

Anadolu simültane olarak bizler, sektörün gereksinimlerini en yüksek dozda karşılayacak teknolojik alt yapı ve teknik kadromuzla hizmetinizdeyiz.

simultane tercüman

Özellikle,

Adana Simültane, Mersin Simültane, Hatay Simültane, Gaziantep Simültane hizmetleri başta olmak üzere, Antalya Simültane, Ankara Simültane, İzmir Simültane, Bodrum Simültane, Alanya Simültane hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Türkiye’nin her bölgesine nakliye ücreti almadan hizmet vermekteyiz.

Gerek yerli gerekse yabancı bir çok resmi ve özel kuruluşlarını referanslarımız olarak bulabilirsiniz. Bizi ayrıcalıklı kılan en önemli yönümüz, programlarınızı kendi programlarımız gibi görmemiz ve sizlerle aynı duygu ve düşünce ekseninde buluşa bilmemizdir.

Firmamız çok ekstrem bir durum olmadıkça Türkiye’nin hiç bir noktasına nakliye ücreti almamaktadır.

Bizlerle görüşmeden programlarınıza yön vermeyin.

Daha hızlı teklif için iletişim sayfamızdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.