Telefon : 0850 933 50 93

Tag : simultane ekipman

Ana Sayfa / Posts tagged "simultane ekipman"

Oca 2, 2017

0

simultane sistem

simultane ekipman kiralama hizmetinde Türkiye’nin en önde gelen firması Anadolu Simultane’ye hoş geldiniz. Kongre, konferans, seminer, lansman toplantıları gibi uluslararası katılımlı toplantıların vaz geçilmezi simultane tercüme, programlarınızın en önemli temel unsurudur. Özellikle Eylül-Haziran ayları arasında ülke genelinde çok sayıda uluslararası ..

Ara 31, 2016

0

simultane çeviri sistemleri

Simultane çeviri ekipmanları hizmetinde Türkiye’nin önde gelen firması olan Anadolu Simültane, 2007 yılından günümüze kadar sayısız uluslar arası program için simultane ekipman tedarik etmiştir. Uluslar arası katılımlı toplantıların vazgeçilmezi hiç şüphesiz ki simultane tercüme hizmetidir. Çok büyük bütçeler ile gerçekleşen ..

Ağu 30, 2015

0

Görüntü Sistemleri

Konferans, kongre, seminer ve diğer bütün programlar çoğunlukla görsel bir sunuma dayalıdır. Sunumların projeksiyon-barkovizyon veya led ekranlar ile tüm izleyicilerin görebileceği kalitede olması önemlidir. Anadolu Simültane olarak sizlere teknolojinin en yüksek imkanları ile hizmet etmekten mutluluk duyarız. Görüntü sistemleri aktif ..

Ağu 30, 2015

0

Simültane Sistem Kiralama

Simültane ekipman hizmetinde Türkiye’nin önde gelen firması olan Anadolu Simültane, 2007 yılından günümüze kadar sayısız uluslar arası program, seminerler ve toplantılar için simültane sistem tedarik etmiştir. Oldukça hassas ve teknik bir konu olan simültane çeviri hizmeti, uluslararası katılımlı programlarınızda sizin ..

Ağu 29, 2015

0

Hakkımızda

2007 yılından bu yana Işık Tercüme olarak bölgemizde simültane tercüme ve tercüman hizmetleri vermekte olan firmamız, tüm ülke genelinde ve Kıbrıs’ta hizmet vermek üzere Anadolu Simültane markasını hayata geçirmiştir. Yıllardır Çukurova Bölgesinde özellikle, Adana, Gaziantep, Mersin, Osmaniye, Kahramanmaraş, Hatay başta ..