Telefon : 0850 933 50 93

Tag : simultane sistem

Ana Sayfa / Posts tagged "simultane sistem"

Ara 31, 2016

0

simultane çeviri sistemleri

Simultane çeviri ekipmanları hizmetinde Türkiye’nin önde gelen firması olan Anadolu Simültane, 2007 yılından günümüze kadar sayısız uluslar arası program için simultane ekipman tedarik etmiştir. Uluslar arası katılımlı toplantıların vazgeçilmezi hiç şüphesiz ki simultane tercüme hizmetidir. Çok büyük bütçeler ile gerçekleşen ..

Ağu 30, 2015

0

Görüntü Sistemleri

Konferans, kongre, seminer ve diğer bütün programlar çoğunlukla görsel bir sunuma dayalıdır. Sunumların projeksiyon-barkovizyon veya led ekranlar ile tüm izleyicilerin görebileceği kalitede olması önemlidir. Anadolu Simültane olarak sizlere teknolojinin en yüksek imkanları ile hizmet etmekten mutluluk duyarız. Görüntü sistemleri aktif ..

Ağu 30, 2015

0

Ses Sistemleri

Ses sistemleri kusursuz bir simültane programın olmazsa olmazıdır. Gerek konuşmacının sesin katılımcılara ve tercümanlara pürüzsüz aktarılması, gerekse de tercümanların sesinin katılımcılara kulaklıklar yardımıyla aktarılmasında baş rol ekipmanlar ses sistemleridir. Anadolu Simültane olarak simültane sistemlerimizin yanı sıra ses sistemlerimiz de son ..